https://www.youtube.com/watch?v=YOMn17Lcn4M
Snimio prije neki dan iz dosade. Nije ništa posebno, ali eto, neka ga tu. :)
Printable View
https://www.youtube.com/watch?v=YOMn17Lcn4M
Snimio prije neki dan iz dosade. Nije ništa posebno, ali eto, neka ga tu. :)
Kako se zove addon da ti tako crno bude mislim actiobarovi??
Button Facade.
Lothri UI, tako nešto. To sam skinuo, jednostavnije je puno.