Sziasztok, hányan vannak akik tauriról jöttek át :D? És vannak magyar guildek mopon catán vagy wotlkn?
puszy: weruz
Printable View
Sziasztok, hányan vannak akik tauriról jöttek át :D? És vannak magyar guildek mopon catán vagy wotlkn?
puszy: weruz
Szia!
Wotlkn ha jól tudom a magyarok nagyrésze most az új Lordaeron szerveren tolja, ott ha minden igaz mindkét oldalon vannak magyar klánok.
Catán a magyar népesség eléggé kihalt, a horda oldalon ott van a Radical hungary, de őket elég ritkán látom én fent, míg az allys oldalon a Hungarian Revans, akik nagyjából 15-20 aktív tagból állnak és raidelnek is.
Mopon tudtommal két aktív guild van, ally oldalt a Legio Hungarica akik eléggé tolják a pvet, illetve horda oldalt az Outsiders ha minden igaz, róluk nem sokat tudok, de elvileg aktívan játszanak.
Üdv! Mop-on is van jópár magyar akiknek a nagyrésze Tauris volt valamikor. Alli és Horda oldalon van 1-1 nagyobb guild Alliban a Legio illetve a Hordában mi az Outsiderssel! Nordékról nem tudom, a mi magyarjaink nagyrészt ex WOD-os meg Tauri realmes srácok teszik ki!
Üdv,
Vallen