Pozdrav svima. Nisam toliko aktivan na forumu, trazio sam na Lordaeron info, ali nisam video, tako da se unapred izvinjavam ako je vec pitano. Da li , kada puste Northrend i Death Knightove za mesec dana, ovi accountovi koji imaju premium status moci da naprave dk-a i ako nemaju lvl 55 lika na Lordaeronu?
Unapred hvala.

