Najpopularniji,najbolji ili ?
Zdravo svima ja sam Bulrion,hteo sam razgovarati danas o jednoj temi ''Najbolji server'',mnogi ljudi mesaju najbolji i najpopularniji cinjeninca je da je Warmane najpopularniji,ali po pitanju skripta nije bas,ali imajte u vidu da Warmane ima 7 realmova,3 expanzije i jos je blizz-like.Mnogi se zale na pvp i kako drugi serveri mnogo to bolje rade,uglavnom spominjju neke fun servere koji zahtevaju samo end-game,tacnije pvp i raidove,dok warmane ima par takvih ima i ove blizz-like koje iz dana u dan poboljsava,treba skriptovati raidove,pvp,questove itd. Sto zahteva izuzetnu privrzenost,i mnogi zbog toga pljuju warmane i govore kako je los server,po meni je sasvim ok,igram MoP vec 5 meseci,vecina questova radi u Pandariji i normalno je levelovanje ra razliku od nekih,pvp je poprilicno balancovan,treba tu dodati par stvari ali nadam se da ce noviji patch jos vise unaprediti igru.Pa vas pitam koje je vase misljenje o ovom serveru i da li bi ste ga preporucili?
Ukoliko sam prekrsio neka pravila Warmane molicu Warmane staff da ukloni Topic