Buna seara o intrebare in legatura cu lordareon el e vanilla tbc sau WotLK sau urca de la vanila pana la lich king ? ca am vazut ca acuma sa permis intrarea in outland ?
Printable View
Buna seara o intrebare in legatura cu lordareon el e vanilla tbc sau WotLK sau urca de la vanila pana la lich king ? ca am vazut ca acuma sa permis intrarea in outland ?
E chiar asa greu sa te informezi incat a trebui sa deschizi un topic pe tema asta?
Ca sa-ti raspund la intrebare, serverul este progresiv, deci da, "urca de la vanila pana la lich king".Quote:
Eastern Kingdoms and Kalimdor release at launch
Outland release 1 month after launch
Northrend release 2 months after launch
Death Knight release 2 months after launch
Imi pare rau ca is asa de incult in cat trebuie sa las o intrebare in o sectiune de intrebari cu legatura la un joc.
N-as zice incult, poate lenes. Sau pur si simplu nu le ai cu engleza si cu translatorul e greu...