Sziasztok!
Szeretnék egy normális magyar guildhez csatlakozni, alli v horda oldalon.
Kérlek jelezzetek ha tudtok magyar guildet a Ragna szerveren.
Köszönöm!
Printable View
Sziasztok!
Szeretnék egy normális magyar guildhez csatlakozni, alli v horda oldalon.
Kérlek jelezzetek ha tudtok magyar guildet a Ragna szerveren.
Köszönöm!
Szia!
Alliance oldalon sajnos nincs jelenleg aktív guild, 5-6 haverommal kezdtünk el rajta játszani 3 hete kb. Szeretnénk majd aktív magyar klánt szervezni, de jelenleg még gearelődünk.
Hordában nem tudom mi a helyzet. :/
Szia!
Ha elindítottátok a klánotokat, kérlek jelezd majd, szívesen csatlakoznék!
Köszönöm!
Mennyire bugos a realm?
Guildet tegnap megcsináltuk, jelenleg 10 ember van benne. Vannak friss lvl 80 és 5k+ gs-s emberek is. (Tehát még megy a dungeon farmolás )
Aki szeretne csatlakozni ingame keresse: Nardenn, Gorody, Baratru
update: toc(5/5) /icc(9/12) ment a héten 10 fősben. 25-re gyűlűnk. (30+ ember van guildban)