e ovako skinem igricu na mac i kad krenem da je pokrenem pokaze mi The application “World of Warcraft Launcher” can’t be opened.
zbog cega jel treba da je prebacim negde krakujem pachujem sta treba da radim nemam iskustva sa mac-om pa vas molim da mi pomognete
