Sziasztok!
Az iránt érdeklődöm, hogy van e NORMÁLIS magyar guild Alli oldalon? Mivel (sajnálatomra) alliban kezdtem a karihuzást, így szeretnék guildet is találni. Volt szerencsém az egyik "legnagyobb" magyar guildhez alliban, de sajnos, elváltak útjaink.
Viszont szeretnék értelmes, ütőképes magyar guildhez csatlakozni!
