pola sata pokusavam da se ulogujem nece stalno izbacuje da sam diskonektovan cak i kad ukucam pogresnu sifru isto
Printable View
pola sata pokusavam da se ulogujem nece stalno izbacuje da sam diskonektovan cak i kad ukucam pogresnu sifru isto
istu boljku mucimo,da nije pao server ili sta vec
ama nije u tome i jeste stos a pokazuje kad hoces da ulogujes kao da jeste
a zna li neko u cemu je uopste problem?