Sziasztok!
Elinditom a WOW-ot es allandoan DC-t kapok, be se tudok jelentkezni... A szerver tuti mukszik mert fullon van, nem tudjatok mi lehet a baj? SOS
Printable View
Sziasztok!
Elinditom a WOW-ot es allandoan DC-t kapok, be se tudok jelentkezni... A szerver tuti mukszik mert fullon van, nem tudjatok mi lehet a baj? SOS
Szia :D ugyanezzel a problémával állok szemben, tegnap még minden jó volt, most connecting után Disconnected from server. Ötletek ?
Én is probálkoztam bejelentkezni de úgyan ezt írta nálam is DC lehet ez álltalános hiba vagy csak szerver frissités van folyamatban.
Hello!
Nekem is ez a hiba volt, de a régi kilensen keresztül bengedet, a modelfrissítettel nem.
gyerek írjátok át a régi a realmlistet, csak ennyi a gond.
set realmlist logon.warmane.com
Üdv!