Hellosztok a problémám az lenne hogy 78-79 esen argentnél felvettem a küldiket és mikor 80 as lettem kidobtam minden küldimet. Mikor 80 on már visszamentem argenthez hogy akkor csinálgatom az argentes q-kat nincs küldik csináltam kariresit is visszadobott kezdöre azt ennyi ha valaki tud szolgálni valami informácioval hogy mit csináljak hogyan tudom megoldani légyszives irjon nagyon hálás lennék érte. Előre is köszönöm!
