Üdv!
Lordarelon szerveren ki van véve a Dungeon finder? Vagy miért nem csinál semmit ha rámegyek?
Printable View
Üdv!
Lordarelon szerveren ki van véve a Dungeon finder? Vagy miért nem csinál semmit ha rámegyek?
Ezt fusd át:
http://forum.warmane.com/showthread....lm-Information
Amit még tudni érdemes, hogy hardcore szerverről van szó, tehát a progress raidelés komoly odafigyelést, tudást és gear-t fog igényelni (ha addig eljutsz).