Sziasztok, most kezdtem a Lordaeron szerveren és érdekelne hogy van-e bármiféle magyar global chat? Valamint a magyar játékosok száma kb mennyire becsülhető?
Printable View
Sziasztok, most kezdtem a Lordaeron szerveren és érdekelne hogy van-e bármiféle magyar global chat? Valamint a magyar játékosok száma kb mennyire becsülhető?
Ez engem is érdekelne :D
Mindkét oldalon van hun channel, de alli oldalon nem igazán pörög.
Használjátok a facebook csoportot ha további kérdsekre szeretnétek választ kapni.
es hol talallak meg benneteket facen??? es erdekel h van e magyar guild hordasok kozott. :)
FB: https://www.facebook.com/groups/879238418861000/
Itt az előző kérdésedre is választ kapsz ;)