Üdv.
Mivel megszűnt a Nostalrius ezért úgy döntöttem ide vonulok át, van aktív magyar guild a horda oldalon és ha igen kinél lehet jelentkezni?
Printable View
Üdv.
Mivel megszűnt a Nostalrius ezért úgy döntöttem ide vonulok át, van aktív magyar guild a horda oldalon és ha igen kinél lehet jelentkezni?
melyik szerveren? mert a Frostwolf-on van egy de nem tudtak bevenni
Bocsi lemaradt, hogy a Lordaeronról lenne szó.
Lordaeron, horde oldal: Fekete Sereg, Csurhe . Ezekről tudok. :)
Köszi, esetleg valaki akivel fellehet velük venni a kapcsolatot?
/who Fekete Sereg
/who Csurhe
akiket kidob, nekik egy /w :)
FB: https://www.facebook.com/groups/879238418861000/
Kérdezz körben itt is.