Hello megéri itt játszani mert olvastam róla ,hogy elég bugos meg csökken a populáció mennyi igaz ebből?
Printable View
Hello megéri itt játszani mert olvastam róla ,hogy elég bugos meg csökken a populáció mennyi igaz ebből?
szia hat en meg vagyok elegedve cs se h sem tudok be lepni egy magyar guldbe... es nem bugos. bar en eddig nem vettem eszre... a baratnom mar egy par eve itt jatszik. :)