Sziasztok. Be kerultem egy magyar guildbe a frost folfon es eleg kihaltnak tunik, sot nagyon is. Szeretnem ha osszehoznank egy rendes osze tarto guildet on line emberekkel, egy profi csapatot aki raidezik, arenazik, ostromolja az alis varosokat. :) ha valakit erdekel irjatok ide v a jatekban megtalaltok mint halottolvaj. :)
