Helló!
Nemrég kezdtem el játszani a deathwingen és keresek egy magyar klánt,még csak 21 es vagyok,de felfejlődök gyorsan 80-ra.Hogy ne legyen annyira depis érzésű a játék keresek egy klánt. Aquany a nevem allis draenei sámi vagyok,80ason restózni szeretnék.
Illetve csináltam egy magyar warmane csoportot ahova beléphettek,vagy ha vanmár kérlek linkeljétek be.
https://www.facebook.com/groups/1552747141687028/
