[FrostWolf] Hungarian Legio
Sziasztok!
Most alapítottam egy Guildet, mert láttam sajnos nincs magyar guild MoP aliance oldalon.
Habár Teljesen új a Klán és a csapatot még csak én alkotom, szeretném meghívni a klánba az Aliance oldalon harcoló egyént.
Szeretnék egy normális közösséget létrehozni, instázni,PvPzni, Raidezni, harcolni!
minden régi és új játékost szeretettel látunk a klánban.
Ha Szeretnél csatlakozni a klánhoz keress meg engem
Nevem Malfurioni!
de ha commentben levésitek a neveteket megkereshetlek én is titeket :)
További jó játékot!