Hello azt kérdezném hogy nem lehet majd uj karit csinálni? És ha nem akkor csak a 80 as karik maradnak meg vagy a 40-50 esek is?
Printable View
Hello azt kérdezném hogy nem lehet majd uj karit csinálni? És ha nem akkor csak a 80 as karik maradnak meg vagy a 40-50 esek is?
A másik topikban, ahol szintén érdeklődtél, leírtam mindent elég részletesen. Minden kari átkerül automatikusan, amivel 2-3 hónapja beléptek, de új karaktert egy ideig nem lehet majd csinálni, hogy megelőzzék a névlopásokat.
Értem köszi!