Most hogy összeolvadt a két realm nem kéne atteniük a karaktereket? mert nekem nem mutat semmilyen karaktert a realmon pedig volt 30 as palám ami nincs és még karaktert se tudok csinálni.Amikor realmot választok ott azt mutatja van 1 karakterem de amikor fellépek nincs semmi.És nem csak 1 karim volt.
