Hello mindenki! Ahogy látom elég sokan olvasgatjátok a többi topikot, kíváncsi lennék, hogy hányan is vagyunk igazából, akik az Icecrownon játszanak vagy játszanának alliban. Ennek érdekében összedobtam egy egészen rövid, könnyed kérdőívet, név és személyes adatok megadása nélkül, csak is a játékkal kapcsolatban. Köszönöm előre is azoknak, akik kitöltik.
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/882677587/
