Minap észrevettem, hogy azt írja a játék, hogy az Icecrown realmon 2db karakterem van, de csak 1-t mutat. Lehetséges, hogy még régesrég amikor a szerver Molten-wow volt, akkor az akkori 80-as papomat mutatja?
Ha igen, vissza lehet valahogy hozni? köszönöm. :)
