Szerintetek mikor fogják befejezni a hazudozást?
Sziasztok. Csak egy szimpla kérdés. Mikor fogják befejezni a játékosok manipulálást és mikor fogják kiszedni a több ezer botot ami van a szerveren? Valamint mikor lesz végre tényleges információ hogy hányan játszanak a szerveren? Most is éppen offline mind a két fő realm, de mégis 20.000 onlinet ír. Egyszerre kapcsolták le mind két realmot. Vagy csak addig szórakoznak ezzel amíg a Blizzard elhiszi hogy tényleg ennyien vannak azt durr: nostalrius 2? Lelöveti a fenébe. Elvégre lehetett is hallani arról hogy a Warmane a következő áldozat lesz