Üdv minden magyar játékosnak!
Érdeklődnék mennyire van értelmes,progress magyar guild az Icecrown szerveren. Anno még a moltenen játszottam kb 3évet és miután a moltent feltörték törlődtek a karaktereim így abbahagytam a játékot. Tapasztalt játékos voltam ICC10/25 12/12 kivéve 25HC LK-t nem ütöttem.
Esetleg ha van olyan guild ahol progress van és normális társaság van és valahová kellene egy tapasztalt játékos akkor akár újra elkezdeném a játékot.
Szép napot!
