Nem tudja valaki hogy lesz e valami szerver bővítés? Mert Szinte soha nem tudok belépni a game-be mert mindig 1700 as sor van és nincs idöm 150 percet várni arra hogy bedobjon.
Printable View
Nem tudja valaki hogy lesz e valami szerver bővítés? Mert Szinte soha nem tudok belépni a game-be mert mindig 1700 as sor van és nincs idöm 150 percet várni arra hogy bedobjon.
Fizess! Arra megy ki a játék.
Sajnos nem tudok róla hogy lesz bővítés, legalábbis még nem hallotam róla. De azt tudin ha támogatod a szervert 10 euróval akkor automatikusan fel enged akkor is ha fullon van.