Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan lehetséges támogatni szervert ha nem dombor nyomott OTP-s MasterCardom van.Van hozzá webkártya is.
Válaszokat előre is köszönöm.
Printable View
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan lehetséges támogatni szervert ha nem dombor nyomott OTP-s MasterCardom van.Van hozzá webkártya is.
Válaszokat előre is köszönöm.
Kedves csapat!
Tegnap és ma 10 szer próbálkoztam befizetni 10 eurót támogatásnak. De nem sikerül. Csináltam paymentwall-t is, de úgy sem engedi.
Magamnak és páromnak is beszerettem volna fizetni, de nem sikerült.
Mi lehet a probléma?
Előre is köszönöm válaszukat!
További szép napot!
Üdv.
http://forum.warmane.com/showthread.php?t=334836
Itt elmagyarázza a dolgokat ez a zöldhajú néni. Én anno paysafecardal donateltem szerintem biztonságosabb mint akármi más.
Bagoly mondja:D