Czy jest jakiś sposób by przyspieszyć logowanie się do IC bo np teraz mam pow 70 minut. więc troszkę słabo to wygląda :D A że powróciłem teraz do wowa to nasuwa mi się pytanie. zamierzam grać tylko pvp (BG przeważnie) i standardowo cisnąć achivy :D. Którą klasę byście mi polecili? zastanawiam się nad hunterem.
