Witam, orientuję się ktoś może ilu mniejwięcej jest Polaków na serwerze? Chodzi o Icecrown.
Printable View
Witam, orientuję się ktoś może ilu mniejwięcej jest Polaków na serwerze? Chodzi o Icecrown.
Jakis czas temu sprawdzalem ile jest lacznie online w 3 Polskich gildia po stronie Ally, wyszło około 70 (+ duzo polaczków jest pewnie bez gildii albo siedza w zagranicznych)
Po stronie Hordy tez jest ich sporo ale nie tak duzo jak w Ally
A może ktoś podać gildie po stronie hordy ?
Eternity,
Przygoda,
Watykan.
Te znam