Lordaeron lub Icecrown, kilka pytań
Hej, mam w planach zacząć grę na WotLKu po dłuższej przerwie. Zastanawiam się na wyborem pomiędzy realmem Lordaeron a Icecrown. Który możecie mi bardziej polecić? Bliżej jestem Icecrown, ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z ilością 'kupionych' postaci, czy da sie coś ugrać w PvE i PvP, czy większość serwera lata w kupionym gearze, czy jako świeża postać bez gearu dam sobie rade? Zastanawiam się też na realmem Lordaeron. Oba realmy mają przyjemną liczbę populacji, więc myślę, że o ilość graczy nie mam się co martwić (jeżeli wierzyć cyferkom podanym na stronie). Jak wygląda sprawa z gildiami na obu realmach, głównie chodzi mi o strone Alliance? Liczę na pomoc i z góry wielkie dzięki ;-)