Sziasztok!
Várható mostanság, hogy indít Legion realmot a Warmane?
Vagy esetleg bármilyen másik kiegből?
Printable View
Sziasztok!
Várható mostanság, hogy indít Legion realmot a Warmane?
Vagy esetleg bármilyen másik kiegből?
Szia!
Szerintem egyhamar nem lesz mas realm.
Meg ezeket a realmeket sem tudjak rendesen megcsinalni :D
ink'abb ne csinaljanak legiont,nekem megvan az origin'al es nagyon rossz,2 h'et alatt raunsz
Legion nagyon adja,de felejtős,a jelenlegi 3 kieget is épp hogy csak működőképesen tudják tartani(főképp a cata&mop páros a borzalmas),így ha legiont akarsz irány retail,egy jó darabig nem lesz értelmes legion privát szerver a világon.