Üdv mindenki :) Magyar céhet illetve játékosokat keresek Lordaeron szerverén :D Ingame: Quellenix
Printable View
Üdv mindenki :) Magyar céhet illetve játékosokat keresek Lordaeron szerverén :D Ingame: Quellenix
Szerintem szét van szóródva ott mindenki Horda oldalon van ott Fekete Sereg, Chaos Theory de sok magyar inkább angol guildal tolja. 5 Nagyobb raides vagyis hardcore raider Guildról tudok akik a heroicot is simán tolják jó lenne a legjobbakat oszekaparni es egy guildda formalni ez a szethuzas nemcsak a magyarokra ervenyes de kb. mindenkire, lehet ott puggal is tolni ha van rá türelmed.