Witam.
Mam zamiar zacząć przygodę na tym serwie lecz nie wiem, którą frakcję wybrać. Nastawiam się raczej na PvP więc wolałbym frakcję, która częściej wygrywa BG czy WG.
Printable View
Witam.
Mam zamiar zacząć przygodę na tym serwie lecz nie wiem, którą frakcję wybrać. Nastawiam się raczej na PvP więc wolałbym frakcję, która częściej wygrywa BG czy WG.
Zależy na jakie BG trafisz, ale alli chyba częściej.
Ally raczej viecej ogarnia na bg mimo ze priorytety nie zavsze sa zachovane. Aczkolviek zobaczymy co z tym servem jak ludzie tak vykorzystuja te bugi...