Siema :) chciałbym wrócić do Wotlka tylko nie wiem który serwer z tych dwóch wybrać. Jak na tych serwerach z ratami, czy działa DF, i ogólnie jak sytuacja na serwerze ;) z góry dziękuję za wszelkie informacje :) pozdrawiam
Printable View
Siema :) chciałbym wrócić do Wotlka tylko nie wiem który serwer z tych dwóch wybrać. Jak na tych serwerach z ratami, czy działa DF, i ogólnie jak sytuacja na serwerze ;) z góry dziękuję za wszelkie informacje :) pozdrawiam
Nie grałęm na Lorderonie ale na Icecrownie to jest nawet spoko. Raty są x7 także szybko się expi, wbija repe. W ally sa dwie polskie gildie, a w hordzie chyba 3. Bugi wiadomo sa ale da sie grac. Mogloby byc lepiej ale i tak tragedii nie ma. Ogolnie polecam Icecrowna. Duzo ludzi, raid zawsze z pugiem zrobisz tylko, ze kolejki sa. Jak nie masz premium to na serwer w godzinach szczytu bedziesz wchodzil pare godzin.
ok, dzięki wielkie :) a jak jest na Lorderon? :) Ktoś może się wypowiedzieć? :)
Na Icecrown nie pograsz bez donate a na Lordzie poddasz się expiąc. :D
Proponuję ci wpłacić te 10 jurków na icecrown i wybrać właśnie ten realm bo na tym drugim się dosłownie zamęczysz.
Tu masz info z Lorda
exp : x1 (o ile nie 0,5)
Dungeon Finder wyłączony
Bez donate i innym ułatwień
Ogółem hardcore :D
Co do Icecrown:
W tygodniu godzina 14/15 zaczynają się kolejki, do 16:30/17 osiągają po 1.5k.
W weekendy godzina 12 zaczynają się kolejki (logując po 14 dostaniesz się o 19/20 dopiero).
Jeśli uważasz że to Ci wystarcza to i bez donate sobie poradzisz.
Nie wiem jak na Loarderonie ale na Icecrown insty TBC są pobugowane od pół roku i nic się nie zmienia, reszta do zniesienia.
Co do Loarderon to tak jak wyżej:
Hardcore (tak jak opisał ziomuśwyżej) + zboostowane raidy (co wcale nie jest minusem).
ok, dzięki wielkie :)
To zależy co wolisz
icecrown to casualowy realm z exp ratem x7 + zwiększony gold rate bossy to raczej kukły do bicia (są słabo oskryptowane) zwłaszcza, ze 3/4 ludzi ma już end gamowe itemy no i bez donate raczej ciężko pograc
Loarderon to serwer typu hardcore wszystkie raty x1, wylaczony df, realm jeszcze progressujacy, bossy zboostowane.