Torrentezésre bizonyos oldalakról van bünti azt tudom, de amikor leakarom szedni a klienst a honlapról annak is a torrent az alapértelmezett. Ez legálisan leszedhető, vagy problémás?
Remélem tud valaki értelmes választ adni, én nem találtam erről a netes - büntis topicról semmit a googleben.
