-
Polska gildia [TBC]
Witam wszystkich,
Czy na nowym realmie TBC, który niedługo zostanie otwarty jest planowana jakakolwiek Polska gildia? Mam kilkuletnie doświadczenie z wowem, jednak na TBC nigdy nie grałem. Frakcja nie ma dla mnie znaczenia, mogę grać w hordzie jak i alliance, tak samo jest z klasą (jako, że na tbc jestem świeżakiem, tak czy siak z każdą klasą będę musiał się oswoić). Z góry dzięki za zaintersowanie, pozdrawiam wszystkich!
-
Przyłączam się do pytania, ze swojej strony mogę zaproponować grę paladynem, holy/prot
Pozdro!
-
Super :D mam nadzieję, że niedługo zgłosi się więcej polaków :)
-
Zgłaszam się na ochotnika. Będę grał palkiem po hordzie
-
Tez szukam jakiejś polskiej gildii, a czy jest jakies info odnośnie tego kiedy serwer wystartuje?
-
moim zdaniem TBC najlepsza wersja . czekam z niecierpliwoscia jak cos to tez to guild wbijam :D