Salutare ! Imi cer scuze ca fac acest post , poate nu am nimerit bine forumul , dar am o intrebare. Am deja instalat Mist Of Pandaria. Pot juca pe realm de Wotlk ? Sau imi trebuie client separat ? Multumesc anticipat !
Printable View
Salutare ! Imi cer scuze ca fac acest post , poate nu am nimerit bine forumul , dar am o intrebare. Am deja instalat Mist Of Pandaria. Pot juca pe realm de Wotlk ? Sau imi trebuie client separat ? Multumesc anticipat !
client separat.