Sziasztok!
Letöltöttem a klienst és bejelentkezéskor felh.név/jelszó után a kéri a kódot. Megadom azt is és visszadob, hogy a megadott információ érvénytelen. Mit tegyek? Töltsem le újra?
Printable View
Sziasztok!
Letöltöttem a klienst és bejelentkezéskor felh.név/jelszó után a kéri a kódot. Megadom azt is és visszadob, hogy a megadott információ érvénytelen. Mit tegyek? Töltsem le újra?
Szia! Realmlist fájlt átírtad? Ha nem, akkor Data(mappa)--->enUS(mappa)--->realmlist nevű fájl. Jegyzettömbel írd át erre: set realmlist logon.warmane.com
Btb átakar baszni, vigyázz vele
Az lehet, még jóval azelőtt megváltoztattam mielőtt elpárologtam :D Néha eszembe szokott jutni a játék, elkap a hév, hogy de jó lenne megint tolni, de hiányzik a lendület, egy lökés :D