Helo érdeklődnék ,hogy alli oldalon is van-e magyar guild vagy vannak-e magyar játékosok?
Printable View
Helo érdeklődnék ,hogy alli oldalon is van-e magyar guild vagy vannak-e magyar játékosok?
Vannak és van két guild is az egyiknek a neve Hungarian Heroes taktika meg GS függő... napokban hirdettek másikat is.