Sziasztok!
Faction changet szeretnék kivitelezni, de a SELECT CHARACTER fülre kattintva nem jön ki egy lehetőség se, majd ha csak kattintok rá, hogy vigye véghez az nélkül azt írja az accomnak offlinenak kéne lennie, annak ellenére, hogy ki vagyok logolva a játékból meg minden. Valami ötlet?
