Sziasztok,érdekelne hogy van e aktív magyar közösség Lordaeron szerveren,vagy mindenki Icecrown-on játszik? Válaszokat előre is köszönöm :D
Printable View
Sziasztok,érdekelne hogy van e aktív magyar közösség Lordaeron szerveren,vagy mindenki Icecrown-on játszik? Válaszokat előre is köszönöm :D
Senki sem tolja lordaeronon? még ha guild nincs legalább beszélgetni lehetne valakivel