Érdeklődés Lordaeron szerver állapotáról
Szevasztok!
A BfA számomra hatalmas bukta, úgyhogy arra gondoltam, miért is ne nosztalgiáznék egy kicsit. A kérdéseim a következőek lennének Lordaeron szerverrel kapcsolatban:
- stabil a szerver?
- classok bugmentesek?
- questek (Loremaster achi) eventek (What a Long, Strange Trip It's Been) működnek annyira, hogy az említett achik megszerezhetők? (értve ezalatt Icecrown/Stormpeaks fázisváltásait IS)
- raidek, spellek etc. mind be vannak scriptelve?
- átfutnak a mobok a kerítésen, vagy megkerülik azt? (ezen lehet sokan mosolyognak, de nekem fontos)
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy tört szerver, szóval sokan exploitolnak ezt-azt, bot használat stb, de ez nem izgat.
Előre is köszönöm a válaszokat, ha esetleg valakit érdekelne, melyik frakcióban szeretném tolni, még nem döntöttem el :D