Sziasztok!
Most szeretném elkezdeni a játékot, érdekelne melyik oldalon van nagyobb aktív játékos bázis.
Vagy eleve van még jelenleg is magyar játékos közösség ezen a szerveren. :-D
Guild szempont nekem fontos, szeretnék egy jó raid élményeket átélni!
Előre is köszi válaszotokat.
( Játékban nevem: Trofet, jelenleg Hordában tartózkodom. )
