Sziasztok
Olyan problémám van hogy akár hányszor elindítom a játékot minen visszáll alapra! (Felbontás, Hang, STB)
Mit lehet ezzel cssinálni?
Printable View
Sziasztok
Olyan problémám van hogy akár hányszor elindítom a játékot minen visszáll alapra! (Felbontás, Hang, STB)
Mit lehet ezzel cssinálni?
Szia,
Valószínűleg torrenten keresztül szedted le a klienst és amíg seed-eled, addig mindenképpen írásvédett lesz minden, tehát hiába módosítasz bármit, újra az alapbeállításokkal fog indulni.
1. szedd ki a torrent kliensből a WoW-ot
2. majd vedd le az írásvédettséget a WoW mappájáról és összes almappáról/fájlokról