Sciognolem z torrentow clienta i mi nie dziala jakis bład wyskakuje o co chodzi
Printable View
Sciognolem z torrentow clienta i mi nie dziala jakis bład wyskakuje o co chodzi
Musisz włączyć klienta trzymając myszkę lewą ręką. Nie ma za co!
Jak nie pomoże, będziemy dalej zgadywać.
Pozdrawiam!
Mam problem odpalam grę wyskakuje że nie da się pobrać patch i żeby reinstalowaćgrę o co chodzi??