Mam zamiar zacząć grać w WotLK na warmane.
Pytanie odnosi się do instalacji samej gry.
Bo nie chce instalować przez torrenty więc znalazłem link do gry z Mega. Pytanie jest takie czy będę mógł grać na serwerach warmane?
Printable View
Mam zamiar zacząć grać w WotLK na warmane.
Pytanie odnosi się do instalacji samej gry.
Bo nie chce instalować przez torrenty więc znalazłem link do gry z Mega. Pytanie jest takie czy będę mógł grać na serwerach warmane?
potrzebujesz tylko klienta w wersji 3.3.5
realmlist zmieniasz na set realmlist logon.warmane.com i tyle