Pozdrav,
Poceo sam prije nekoliko dana na ovom serveru pa me zanima ima li aktivnih igraca s Balkana? :)
Printable View
Pozdrav,
Poceo sam prije nekoliko dana na ovom serveru pa me zanima ima li aktivnih igraca s Balkana? :)
Ima nas, ali se pazi. Nasi su najcesci prevaranti na ovom serveru.
Pozz ekipa, pa evo imamo neki guild ako je neko zainteresovan nek se javi. :)
Balkanska Braca