Sziasztok,
Érdeklődni szeretnék ,hogy van-e olyan guild amely tervezzi ,hogy s3 ban is játszani fog ?
Sajnos mire ide keveredtem ehez a szerverhez addigra már p4 van és jó lenne a legelejéről végig nyomni majd a conentet. :)
Printable View
Sziasztok,
Érdeklődni szeretnék ,hogy van-e olyan guild amely tervezzi ,hogy s3 ban is játszani fog ?
Sajnos mire ide keveredtem ehez a szerverhez addigra már p4 van és jó lenne a legelejéről végig nyomni majd a conentet. :)
Ez engem is érdekelne illetve hogy melyik oldalon...