Zdravím, omylem jsem při vyhazování věcí vyhodil Totem of the Earthen Ring a teď nemůžu používat totemy :D Nevíte někdo co s tím ? Děkuji
Printable View
Zdravím, omylem jsem při vyhazování věcí vyhodil Totem of the Earthen Ring a teď nemůžu používat totemy :D Nevíte někdo co s tím ? Děkuji