Csáó,van valamilyen magyar guild aki tervez frostmourne S3-on játszani(preff Horda)?
Printable View
Csáó,van valamilyen magyar guild aki tervez frostmourne S3-on játszani(preff Horda)?
kiváncsian várom milesz :D
Mi alliban kezdünk de nem tudom lesz e allis guild
sziasztok. valaki tudja hogy hány órakor fog nyílni? írták hogy szerver idő szerint 16:00. az nálunk is annyi vagy van +-?