Sziasztok, segítséget szeretnék kérni a korábbi ac****omat és páromét is el lopták. Armory-n néztem két napja volt aktív utoljára de én fél éve nem léptem fel. Ilyenkor mit tudnék csinálni ez ügyben? Segítséget el?re is köszönöm.
Printable View
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni a korábbi ac****omat és páromét is el lopták. Armory-n néztem két napja volt aktív utoljára de én fél éve nem léptem fel. Ilyenkor mit tudnék csinálni ez ügyben? Segítséget el?re is köszönöm.
support fülön(itt oldalon) tudsz írni gmnek. Ha vip az acc és megvan a vásárlás kódja, esetleg tudsz olyan információt mondani az accountodról ami egyértelm?en megmutatja hogy a tiéd leresetelik email cimét egy újra amit megadsz és akkor tudsz új pw-t beállítani (érdemes minden infot megadni ami csak eszedbe jut).